KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8006194
nr 800 6194
Osignerad, komposition, 50/60-tal, ramens innermått: 67x76
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:22:13
300 kr
500 kr
500 kr